niechorze_apartamenty

Niechorze


Niechorze – atrakcyjna miejscowość na wybrzeżu rewalskim


Niechorze to jest niewielka, przyjazna oraz malowniczo położona miejscowość wypoczynkowa leżąca w województwie zachodniopomorskim. Po sezonie letnim, na terenie miejscowości żyje prawie 1000 mieszkańców. Jej obszar to tylko 4 kilometry kwadratowe. Każdy znajdzie dla Ciebie nocleg w Niechorze.


Niechorze oraz interesujące atrakcje turystyczneNiechorze proponuje sporo atrakcji, a najpopularniejszą z nich jest latarnia morska. Umożliwia ona oglądanie Morza Bałtyckiego i lokalnych miejscowości. Warte uwagi są liczne kamieniczki oraz zagrody rybackie z starych stuleci. Warto również odwiedzić park miniaturowych latarni, w którym są makiety polskich latarni. Podczas zwiedzania są one omawiane przez doświadczonych przewodników.


Baza noclegowa proponowana przez Niechorze


Niechorze jest częścią składową wybrzeża rewalskiego. Jest to miejscowość wypoczynkowa z wieloma domami wczasowymi, hotelami, domkami letniskowymi, ośrodkami wypoczynkowymi, polami namiotowymi, oraz pokojami i apartamentami.

Czy w Niechorzu lub okolicy jest latarnia morska?
Tak. Znajdująca się tutaj w Niechorzu latarnia, jest dostępna dla gości, którzy mają możliwość wejścia na nią za drobną opłatą. Z jej szczytu rozpościera się wspaniały widok na Bałtyk, brzeg morza oraz na Niechorze i okoliczne miasteczka. Jest to atrakcja godna uwagi.
W jakich miejscach możemy dobrze zjeść na terenie miejscowości Niechorze?
Niechorze to interesująca miejscowość dla turystów, która ma bardzo wiele do zaoferowania swoim gościom, w zakresie gastronomii. Można znaleźć tutaj różnorodne lokale oferujące pyszne oraz pożywne potrawy. Nie brakuje również lokali oraz punktów z przekąskami i daniami typu fast-food.
Jak prezentuje się oferta miejsc do spania w Niechorzu?
Niechorze to miejscowość, która może się pochwalić bardzo rozległą bazą miejsc do spania. Ludzie zwiedzający to miasteczko, mają dostęp do wielu hoteli, domów wypoczynkowych, ośrodków wczasowych z domkami, domków letniskowych oraz pól namiotowych. Każdy bez problemu znajdzie miejsce dopasowane do własnych wymagań.
W jakim miejscu jest zlokalizowane Niechorze?
Niechorze to nieduża miejscowość zlokalizowana nad morzem w województwie zachodniopomorskim. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że cieszy się zainteresowaniem turystów w czasie lata. Niedaleko Niechorza można znaleźć inne atrakcyjne miejscowości, takie jak m.in.: Trzęsacz i Rewal. Niechorze jest również położone w pobliżu Pobierowa i Pogorzelicy.
© Domki Pedro
Regulamin
Wykonanie:
NFHotel