pobierowo domki

Pobierowo


Pobierowo - ulubione na odpoczynekPobierowo to jest mała miejscowość na wybrzeżu rewalskim, idealna na wypoczynek. Wyjątkowo lubiana przez rodziny przyjeżdżające wraz z dziećmi i wielbicieli aktywnego odpoczynku. Bliskość morza oraz mnogość atrakcji turystycznych sprawiają, że można będzie przeżyć tu niezapomniane wczasy. Chociaż wakacje nad Bałtykiem kojarzą się przeważnie z wylegiwaniem na piasku w towarzystwie prażącego słońca, to będąc tu na urlopie, można naprawdę świetnie się bawić.


Pobierowo - tutaj atrakcje czekają na każdym krokuZarówno w Pobierowie, jak i w okolicach czeka na nas sporo atrakcji dla turystów. Tutaj nie można się nudzić. Zadowoleni będą fani wylegiwania się na piaszczystej plaży, oraz osoby, które preferują bardziej aktywne spędzanie wakacji. Czeka na nich wiele różnorodnych tras spacerowych, lub rowerowych. Plażę w Pobierowie bez dwóch zdań zalicza się do jednej z największych atrakcji tego miasta. Jest bardzo czysta, piaszczysta i posiada w letnim sezonie strzeżone kąpielisko, co z pewnością ucieszy rodziców z dziećmi. Można się wybrać na zwiedzanie okolicznych miejscowości tj.: Pogorzelica, Niechorze, Rewal, oraz Trzęsacz. Będąc w Pobierowie warto wybrać się na latarnię morską w Niechorzu, zwiedzić Rewal i obejrzeć ruiny kościółka znajdującego się w Trzęsaczu. 


Znajdź noclegi w Pobierowie dla siebie i swojej rodziny


W miasteczku Pobierowo możesz znaleźć wiele obiektów noclegowych o przeróżnych standardach. Wielką popularnością cieszą się w dalszym ciągu domki letniskowe w Pobierowo. W Pobierowie znajdziemy też: hotele, domy wczasowe, pensjonaty, kwatery, pola namiotowe, czy kempingowe, oraz dużo apartamentów. Dużo obiektów noclegowych ma baseny. W okolicy Pobierowa znajdziemy także aquaparki. Podsumowując, tu każdy znajdzie noclegi dla siebie w odpowiedniej kwocie. Pobyty letnie trzeba zarezerwować wcześniej, ponieważ tuż przed samym wyjazdem możemy nie mieć już takiego dużego wyboru. 

Ile kosztują noclegi w Pobierowie?
Nocleg noclegi.net.pl w Pobierowie każdy odszuka na własną kieszeń. Ceny za noclegi zaczynają się już od 35-40 zł / dobę / osobę. Cena zależy od tego, czego chcemy i jakie są nasze potrzeby. Także ma znaczenie, czy wczasy mają być ze śniadaniem, obiadem i kolacją. Część obiektów oferuje noclegi z wyżywieniem. Na wysokość kosztów ma także wpływ odległość obiektu od Morza Bałtyckiego. 
Jakie atrakcje znajdziemy w mieście Pobierowo?
W miejscowości Pobierowo atrakcje są praktyczne na każdym kroku. Tu nikt się nie nudzi. Do najbardziej popularnych atrakcji zaliczymy czystą i piaszczystą plażę. Relaks na gorącym słońcu to uwielbiane zajęcie turystów. Sympatycy aktywnego wypoczynku również znajdą co nieco dla siebie. Czeka na nich bardzo dużo miejsc rowerowych i spacerowych. 
Czy w Pobierowie możemy zabrać pieska na spacer na plażę?
W sezonie letnim obowiązuje zakaz wstępu na plażę z psem. Wyjątkiem są specjalne tereny, gdzie spacerowanie ze zwierzętami jest możliwe. Wyznaczone zejścia są na: ul. Ciechanowska - zejście numer 43, oraz ulica Graniczna - zejście nr 32. Za naruszenie przepisów grozi wysoka kara.
© Domki Pedro
Regulamin
Wykonanie:
NFHotel